Polskie

O nas
Firma Life-Work Potential Limited mieści się w Kornwalii w Wielkiej Brytanii. Sprzedażą zestawów testów zajmujemy się od ponad dwudziestu lat, a nasi klienci pochodzą z ponad 30 krajów. Nasze produkty możemy wysłać do dowolnego kraju.


Waluta
Nasza firma mieści się na terenie Wielkiej Brytanii, więc nasze ceny wyrażone są w funtach brytyjskich. Orientacyjną cenę w innej walucie można poznać rozwijając listę w prawym górnym rogu na dowolnej stronie naszego serwisu internetowego.


Dostawa
Zamówienia wysyłane są zwykle w tym samym lub następnym dniu roboczym. W przypadku zamówień o wartości powyżej 30 GBP korzystamy z usługi z opcją śledzenia przesyłki, jednak usługa ta nie jest dostępna we wszystkich państwach. W krajach europejskich czasami wybieramy przesyłkę kurierską drogową z opcją śledzenia.


Przeznaczenie testów
Nasze zestawy testów nie są przeznaczone do powszechnego użytku. Nie powinny być wykorzystywane do diagnostyki domowej ani do szkolnych projektów. Nie są również odpowiednie do laboratoriów ani do użytku medycznego. Nasze testy przeznaczone są dla terapeutów medycyny komplementarnej i alternatywnej – kinezjologów, chiropraktyków, naturopatów, terapeutów stosujących metody NAET, EAV, Vega i Mora itd. Nie powinny być stosowane do diagnostyki jakichkolwiek chorób. Nie twierdzimy również, że testów można używać, aby złagodzić jakiekolwiek symptomy lub stany chorobowe.


Założenie konta (opcjonalne)
W celu złożenia zamówienia nie jest wymagane założenie konta. Jednak korzystając z konta, użytkownik może sprawdzić historię zamówień, zapisać numer VAT (tylko w przypadku wysyłki do państw europejskich) lub dane dotyczące przesyłki i płatności.
Podczas zakładania konta należy utworzyć hasło, które musi składać się z minimum 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną wielką literę, jedną małą, jedną cyfrę i jeden symbol taki jak „!” lub „?”.


Firma będąca płatnikiem VAT
Jeśli wybrany adres dostawy spełnia warunki (w Unii Europejskiej, ale poza Wielką Brytanią), a firma posiada ważny numer rejestracji podatkowej VAT, numer ten można wprowadzić podczas procesu płatności. Jeśli użytkownik ma konto, może zapisać ten numer w ustawieniach konta, aby używać go przy każdej płatności. Wprowadzając numer, należy wpisać tylko cyfry, bez poprzedzającego je kodu kraju, np. 123456789. Jeśli numer VAT został przypisany do konta, pojawi się na stronie płatności, ale należy wówczas nacisnąć przycisk „zatwierdź”, aby zastosować go podczas danego zamówienia, ponieważ numer ten musi być sprawdzony pod kątem adresu wysyłki.


Informacja o zestawach testów
Pełna informacja o zestawie testów (około 200 stron) dostępna jest w języku angielskim w formie pliku do pobrania po kliknięciu linku Pobierz PDF.


Podane informacje zostały opracowane na podstawie wielu godzin wnikliwych wieloletnich badań i są chronione prawami autorskimi. Prosimy nie kopiować więcej niż 200 słów ani nie wykonywać fotokopii całości lub części informacji w celu przekazania ich innym osobom (odpłatnie bądź nieodpłatnie) bez naszej wyraźnej zgody.


Uważamy, że sama pisemna informacja nie zapewnia wystarczających danych do odpowiedniego testowania za pomocą kinezjologii lub radiestezji. Nie należy używać tych informacji w takim celu.


Przechowywanie zestawów
Zestawy należy przechowywać z dala od silnych zapachów, takich jak olejki do aromaterapii, zioła itd. Unikać bezpośredniego nasłonecznienia. Zalecamy przechowywanie zestawów z dala od magnesów (w praktyce oznacza to umieszczenie ich po przeciwnej stronie pomieszczenia, kiedy nie są używane). Niektórzy terapeuci stosują magnesy w trakcie swoich badań, co nie spowodowało dotychczas problemów z ampułkami.


Różne zestawy mogą być przechowywane w jednym pojemniku, ale możliwe jest też układanie ich według innych kategorii, np. można przechowywać ampułki z bakteriami i leki kwiatowe w jednym pojemniku lub wszystkie leki kwiatowe razem z oczywistych względów.


Produkcja zestawów
Materiały wyjściowe różnych zestawów są różnorodne, jednak zawsze charakteryzują się jak najwyższą jakością, bez względu na koszt produkcji.


Wiele substancji chemicznych, dodatkowych lub biochemicznych pochodzi od rzeczywistych substancji zakupionych przez dużego dostawcę zaopatrującego laboratoria. Dlatego w niektórych przypadkach materiał wyjściowy kosztował nas nawet 400 GBP / USD 600 za małą próbkę wyjściową! Niektóre produkty pochodzą ze szkiełek podstawowych, np. wiele pasożytów. Wszystkie szkiełka do patologii/histologii pochodzą ze szkiełek mikroskopowych z ludzką tkanką, a wiele z nich zakupiono od emerytowanych patologów ze Stanów Zjednoczonych.  Część wczesnych preparatów (np. metale) pochodzi z kart RAE. Czasami używamy wysokiej jakości standardowych obrazów z cyfrowych mikroskopów, natomiast sporadycznie korzystamy ze wskaźników opracowanych przez Bruce'a Copena, jednego z najbardziej cenionych autorytetów w tej dziedzinie. Czasem jako startera używamy potencji homeopatycznych od wysoko cenionych dostawców, zwłaszcza w przypadku szczególnie niebezpiecznych bakterii i wirusów.


Używamy trzech urządzeń „kopiujących”: dwóch z Bruce Copen Laboratories – od jednego z czołowych badaczy tej dziedziny od wielu lat – a trzeciego, używanego sporadycznie, z firmy Metabolics. Urządzenia te mogą kopiować wzór energii z jednej substancji na czysty nośnik.


Szklane ampułki pochodzą od renomowanego dostawcy z Niemiec, a produkowane są zgodnie z systemem zapewnienia jakości według normy DIN EN ISO 9001:2000. Następnie przesyłane są do firmy w Londynie, która napełnia je specjalną wodą dostarczoną przez nas. Napełnianie następuje po rozłożeniu maszyn na części i wyczyszczeniu ich oraz po wymianie wszystkich gumowych węży i uszczelek.


Ampułki zawierają wodę filtrowaną dla nas specjalnie przez firmę, która specjalizuje się w oczyszczaniu wody, jak również uwzględnia subtelne aspekty energetyczne. Firma ta stosuje wyjątkowe procesy, które wzmacniają zdolność wody do utrzymywania charakterystyki energetycznej wyraźnie, mocno i mimo upływu czasu.


Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić podstawową i kluczową spójność produkowanych przez nas ampułek i zestawów.


Termin ważności zestawów
Dysponujemy zestawami, które mają 20 lat lub więcej i są nadal w dobrym stanie. Powinny być ważne przez wiele lat, pod warunkiem że są odpowiednio przechowywane.


Podróżowanie z zestawami
Jakiś czas temu Jane dużo podróżowała ze względu na szkolenia i zabierała ze sobą zestawy testów, które były wielokrotnie prześwietlane przez pracowników lotnisk, a mimo to były w doskonałym stanie.


Możemy wystawić pismo na naszym papierze firmowym z informacją o zestawach na Państwa prośbę przesłaną nam z odpowiednim wyprzedzeniem. Zwykle takie pismo jest wystarczające w przypadku problemów celnych, jednak nie możemy zagwarantować, że będą Państwo mogli zabrać zestawy do każdego kraju.