עברית

אודותינו

Life-Work Potential Limited

ממוקמת בקורנוול, בריטניה. אנחנו מוכרים ערכות בדיקה כבר למעלה מ-20 שנה ויש לנו לקוחות בלמעלה מ-30 מדינות שונות. אנחנו שמחים לשלוח את המוצרים שלנו לכל מדינה.

 

מטבע

מכיוון שמקום מושבנו הוא בבריטניה, אתם תחויבו לפי לירות שטרלינג. עם זאת, תוכלו לקבל מדריך מחירים במטבע שלכם על ידי בחירה מתוך התפריט הנפתח שבפינה העליונה בכל דף באתר שלנו.

 

משלוח

ההזמנות בדרך כלל נשלחות באותו יום או ביום העבודה שלמחרת. בכל מקום שבו זה אפשרי אנו משתמשים בשירות המאפשר מעקב אחר משלוחים עבור ההזמנות בסכום של מעל 30 לירות שטרלינג, אם כי שירות כזה אינו זמין במדינות מסוימות.

 

התאמת ערכת הבדיקה

ערכות הבדיקה שלנו אינן מיועדות לשימוש בידי הציבור הרחב. הן לא מתאימות לשימוש בבית או עבור פרויקטים לבית הספר; הן גם לא מתאימות למעבדה או לשימוש רפואי. הערכות האלה מיועדות לשימוש בידי מטפלים ברפואה משלימה וברפואה אלטרנטיבית – קינסיולוגים, כירופרקטים, נטורופתים, מטפלים ב-NAET, EAV, יוגה, מטפלי Mora ועוד.

 

הן לא מיועדות לאבחון של מצב רפואי כלשהו. אנחנו גם לא טוענים כי ניתן להשתמש בבקבוקונים האלה כדי להקל על תסמינים או על מצבים רפואיים כלשהם.

 

צור חשבון (אופציונאלי)

איננו דורשים שיהיה לכם חשבון אצלנו כדי לבצע הזמנה. עם זאת, אם יהיה לכם חשבון אצלנו תהיה לכם גישה להיסטוריה של ההזמנה שלכם ותוכלו לשמור את פרטי המשלוח והחיוב שלכם.

אם תחליטו ליצור חשבון, הסיסמה שלכם חייבת להיות בת שמונה תווים לפחות, ובה לפחות אות אחת גדולה ואות אחת קטנה, תו מספרי אחד ותו מיוחד אחד כמו ! או ?

 

מידע על ערכת הבדיקה

הטקסט המלא של ערכת הבדיקה (כ-200 עמודים) ניתן להורדה באנגלית – יש ללחוץ על קישור הורדת קובץ ה-PDF כדי לקבל גישה אליו. אותו על תקליטור

 

המידע הזה מייצג שעות רבות של מחקר קפדני רב שנים והוא מוגן על ידי זכויות יוצרים. אתם מתבקשים שלא להעתיק יותר מ-200 מילים, ולא לצלם את כולו או חלקים ממנו כדי להעביר אותו לאחרים (אם בחינם ואם תמורת רווח כלשהו) מבלי לקבל הסכמה מפורשת מאיתנו.

 

איננו מאמינים כי המידע הכתוב לבדו יכול לספק די מידע עבור בדיקה מדויקת בטיפול קינסיולוגי או לטבילה. אנא אל תשתמשו במידע הזה בדרך זו.

 

אחסון הערכות

חשוב לאחסן את הערכות האלה כך שלא ייחשפו ישירות לשמש, הרחק מריחות חזקים (כמו שמנים ארומתרפיים, עשבי מרפא וכו'). אנחנו גם ממליצים לאחסן אותם רחוק ממגנטים (המשמעות היא שיש לשים אותן ממש בצדו השני של החדר שבו יש מגנטים, למעט בזמן השימוש בערכה). עם זאת, חלק מאנשי המקצוע משתמשים במגנטים במהלך פרוצדורת הבדיקה שלהם, ועד כה לא גרם הדבר לבעיות כלשהן עם הבקבוקונים.

 

ניתן לאחסן ערכות שונות באותה קופסה, למרות שייתכן ותירצו לסדר אותן בדרך מסוימת מסיבות אחרות. למשל, אפשר לאחסן בקבוקוני בקטריות ותמציות פרחים באותה קופסה, למרות שייתכן שתעדיפו, מסיבות הגיוניות, לאחסן את כל תרופות הפרחים שלכם ביחד.

 

כיצד מכינים את הערכות

החומר הבסיסי לערכות השונות משתנה עם הזמן, כך שלא ניתן לתת תשובה פשוטה לשאלה זו. נציין שאנחנו תמיד משתמשים בחומרים הטובים ביותר שניתן להשיג באותו זמן, בלי להתחשב בעלות חומרים אלה עבורנו.

 

הרבה כימיקלים, תוספים, חומרים ביו-כימיים וכו' מגיעים מתוך חומרים ממשיים שאנחנו קונים באמצעות ספק גדול לציוד מעבדות – לפעמים החומר ההתחלתי עלה לנו סכום של כ-400 שטרלינג/600 דולר אמריקאי עבור דגימת התחלה קטנה! חומרים מסוימים מגיעים מצלוחיות דגימה (סליידים) של מיקרוסקופ, למשל, הטפילים. כל הצלוחיות של פתולוגיה/היסטולוגיה מגיעות מצלוחיות דגימה של רקמות אנושיות, שרבות מהן נרכשו מפתולוגים שיצאו לפנסיה בארצות הברית. כמה מבין הערכות המוקדמות (למשל המתכות) מגיעות מכרטיסי RAE.

 

מדי פעם אנחנו משתמשים בצילומי דימות מיקרוסקופיים דיגיטליים בסטנדרט מחקרי באיכות גבוהה ולעתים רחוקות יותר אנחנו משתמשים בשיעורי הקרינה שפותחו על ידי Bruce Copen (ברוס קופן), אחד האנשים המוערכים ביותר בתחום הזה. לפעמים אנחנו משתמשים בפוטנציות הומיאופתיות בתור נקודת ההתחלה – הדבר נכון במיוחד לגבי כמה מבין הבקטריות והווירוסים היותר קטלניים שלנו – שהושגו מספקים בעלי שם.

 

אנחנו משתמשים בשלוש מכונות "העתקה": שתיים הן ממעבדות Bruce Copen Laboratories – אחת מחברות המחקר המפורסמות ביותר בתחום הזה במשך שנים רבות – והשלישית, שבה אנו משתמשים רק לעיתים נדירות, היא מ- Metabolics. מכונות אלה מסוגלות להעתיק את תבנית האנרגיה מחומר מסוים למדיום חלק.

 

בקבוקוני הזכוכית עצמם מגיעים מספק גרמני בעל שם ומייצרים אותם תוך שימוש עקבי במערכת לאבטחת איכות בהתאם לתקן DIN EN ISO 9001:2000. לאחר מכן הם נשלחים לחברה בלונדון אשר ממלאת אותם במים המיוחדים שאנחנו מספקים לה. הם עושים זאת לאחר שהם פירקו את המכונות שלהם וניקו אותן עד הגרגר האחרון, ולאחר שהם החליפו את כל צינורות ואטמי הגומי במכונות.

 

הבקבוקונים מכילים מים אשר סוננו במיוחד עבורנו על ידי חברה שבאמת מבינה בטיהור מים וגם בשיקולים הקטנים ביותר בנושא האנרגיה. הם משתמשים בתהליך מיוחד אשר מחזק את יכולת המים להחזיק בצורה ברורה תבניות אנרגיה, ביציבות ולאורך זמן.

 

כפי שאתם יכולים לראות, אנחנו באמת עושים את המקסימום כדי להבטיח את השלמות הבסיסית והקריטית של הבקבוקונים והערכות שאנחנו מייצרים.

 

כמה זמן הערכות מחזיקות מעמד?

יש לנו ערכות שהן בנות 20 שנה ויותר שהן עדיין במצב טוב. כל עוד תדאגו לאחסן אותן בתנאים המתאימים, הן אמורות להחזיק מעמד במשך זמן רב.

 

נסיעה עם הערכות

בעבר ג'יין נהגה לנסוע פעמים רבות למטרות הוראה והיא לקחה איתה כמה ערכות הלוך וחזור, כך שהן עברו פעמים רבות במכונות שיקוף של שדות התעופה, אבל נשארו תקינות.

 

נוכל לתת לכם מכתב כתוב על נייר המכתבים הרשמי שלנו שיסביר לגבי הערכות, זאת אם תודיעו לנו על כך מספיק זמן מראש. המכתב עוזר בדרך כלל למנוע בעיות במכס, אולם לא נוכל להבטיח לכם שיאפשרו לכם להכניס את הערכות למדינה מסוימת.