Türkçe

Hakkımızda
Life-Work Potential Limited’in merkezi İngiltere’nin Cornwall şehrindedir. Yirmi yılı aşkın bir süredir test kitleri satıyoruz ve 30’dan fazla ülkede müşterilerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizi her ülkeye göndermekten memnuniyet duyuyoruz.


Para Birimi
Merkezimiz İngiltere’de olduğu için ücretlendirme GBP cinsindendir. Ancak, internet sitemizin herhangi bir sayfasının sağ üst tarafındaki açılır menüden seçerek kendi para biriminizde rehber fiyat alabilirsiniz.


Teslimat
Siparişler genellikle aynı gün veya bir sonraki iş günü gönderilir. Mümkün oldukça, 30 sterlinin üzerindeki siparişler için izlenebilir kargo kullanırız ancak bu servis bazı ülkeler için mevcut değildir. Bazen Avrupa ülkeleri için bunun yerine izlenen bir karayolu kargo servisi kullanırız.


Test Kiti Uygunluğu
Test kitlerimiz sıradan insanların kullanması amaçlı değildir. Evde kullanıma veya okul projelerine uygun olmadıkları gibi laboratuvar veya tıbbi kullanıma da uygun değillerdir. Bu kitler tamamlayıcı ve alternatif uygulayıcılar tarafından kullanım için tasarlanmıştır- kinesiyologlar, kiropraktörler, natüropatlar, NAET (Nambudripad Alerji Eliminasyon Teknikleri) uygulayıcıları, EAV (Voll’e Uygun Olarak Elektro Akupunktur), Vega ve Mora uygulayıcıları, vs. Herhangi bir hastalığa teşhis konulması amaçlı değillerdir. Bu flakonların, herhangi bir semptom veya hastalığın hafifletilmesi için kullanılabileceğini iddia etmiyoruz.
Hesap Oluşturun (isteğe bağlı)


Sipariş vermek için bizde hesabınız olmasını şart koşmuyoruz. Ancak, hesabınızın olması sipariş geçmişinize erişmeniz, KDV numarası kaydetmeniz (yalnızca AT sevkiyat destinasyonları) ve sevkiyat ve faturalandırma bilgilerinizi kaydedebileceğiniz anlamına gelir.


Hesap oluşturmayı seçerseniz, şifreniz minimum 8 karakterden oluşmalı en az bir büyük harf, bir küçük harf, bir rakam ve ! veya ? gibi özel karakter içermelidir.

 

KDV kayıtlı İşletmeler
Seçtiğiniz sevkiyat destinasyonu uygunsa (AT’de fakat İngiltere dışında) ve geçerli bir KDV sicil numaranız varsa, ödeme sürecinde KDV numaranızı girebilirsiniz. Hesap kaydı yaptırırsanız, ödeme yaptığınız her seferde kullanmak için hesap ayarlarınızda tutabilirsiniz. Numarayı girerken, numaranın ülke kodu ön eki olmadan sadece sayı kısmını girin, örn. 123456789. KDV numaranızı hesabınızda kaydettiyseniz numaranızın ödeme sayfasında görüneceğini fakat her siparişinizde seçtiğiniz sevkiyat destinasyonuna göre kontrol edilmesi gerektiği için ”validate (doğrula)” butonuna basmanız gerektiğini not edin.


Test Kiti Bilgileri
Tam test kiti bilgileri (yaklaşık 200 sayfa) indirilebilir olarak İngilizce dilinde mevcuttur – buna erişmek için PDF İndirme linkine tıkayın.
Bilgiler uzun yıllar boyunca yapılmış saatler boyunca süren titiz araştırmaları temsil eder ve telif hakkı ile korunmaktadır. Lütfen bizden açık izin almadan 200 kelimeden fazlasını kopyalamayın veya (ücretsiz veya kazanç amacıyla) başkalarına aktarmak için tamamen veya kısmen fotokopisini çektirmeyin.


Yalnızca yazılı bilgilerin doğru kinesiyoloji testi veya dovsing için yeterli bilgi sağladığına inanmıyoruz. Lütfen bu bilgileri bu şekilde kullanmayın.


Kitlerin Depolanması
Bu kitlerin direkt güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde, güçlü kokulardan (aromaterapi yağları, şifalı bitkiler, vs. gibi) uzakta depolanması önemlidir. Ayrıca kitlerin mıknatıslardan uzakta depolanmasını tavsiye ediyoruz (uygulamada bu, kullanılmakta oldukları zaman haricinde odanın zıt taraflarında olmaları anlamına gelir). Ancak, bazı uygulayıcılar mıknatısları test prosedürlerinde kullanır ve şimdiye kadar bu durum flakonlar ile hiçbir probleme sebep olmamıştır.


Aynı kutuda farklı kitlerin depolanmasında hiçbir sorun yoktur, ancak onları diğer sebeplerle belli bir şekilde düzenlemek isteyebilirsiniz, örn. Bakteri flakonlarını ve çiçek devalarını aynı kutuda saklamak iyidir, gerçi mantıklı sebeplerle tüm çiçek devalarınızı birlikte depolamayı isteyebilirsiniz.


Kitler Nasıl Yapılır
Farklı kitler için başlangıç materyali çeşitlidir, bu nedenle bize maliyeti ne olursa olsun daima kullanabileceğimiz en iyi malzemeyi kullandığımız dışında buna verilecek basit bir cevap yoktur.


Kimyasalların, katkı maddelerinin, biyo-kimyasalların vs. çoğu büyük bir laboratuvar malzemeleri tedarikçisi vasıtasıyla gelir – bazen başlangıç materyali küçük bir başlangıç numunesi için bize 400 Sterlin / 600 USD gibi büyük rakamlara mal olur! Bazı maddeler mikroskop lamlarından gelir, örn. parazitlerin çoğu. Patoloji / histoloji lamlarının tamamı insan doku mikroskop lamlarından gelir, pek çoğu ABD’deki emekli bir patologdan satın alınmıştır. Erken kitlerin bazıları (örn. metaller) RAE kartlarından gelir. Arada sırada kaliteli araştırma standardı dijital mikroskopi görüntüleri kullanırız ve bazen bu alanda en saygıdeğer kişilerden biri olan Bruce Copen tarafından geliştirilen oranları kullanırız. Bazen başlatıcı olarak çok itibarlı tedarikçilerden temin edilen homeopatik potensler kullanırız – bu bilhassa çok ölümcül bakteriler ve virüsler için doğrudur.


Üç “kopyalama” makinesi kullanırız: iki tanesi uzun yıllardır bu sahanın önde gelen araştırmacılarından birisi olan Bruce Copen Laboratories’den – ve nadiren kullandığımız diğeri Metabolics’ten. Bu makineler bir maddedeki enerji modelini boş bir ortama kopyalayabilmektedir.


Cam flakonlar itibarlı bir Alman tedarikçiden gelir ve sürekli olarak DIN EN ISO 9001:2000’e göre Kalite Güvence Sistemi kullanılarak üretilir. Bunlar onları bizim sağladığımız özel su ile dolduran Londra’da bulunan bir şirkete gönderilir. Bunu, makinelerini temizledikten ve tüm kauçuk hortumları ve contaları yenisiyle değiştirdikten sonra yapar.


Flakonlar su arıtmayı ve ayrıca ince enerji düşüncelerini gerçekten bilen bir şirket tarafından bizim için özellikle filtrelenen su içerir. Bu şirket suyun enerji modellerini net, sağlam bir şekilde uzun süreli olarak tutma kabiliyetini arttıran eşsiz bir süreç kullanır.
Göreceğiniz gibi, ürettiğimiz flakonların ve kitlerin fundamental ve elzem bütünlüğünü.


Kitler Ne Kadar Dayanır?
20 yıllık veya daha eski olan ve hala sağlam olan kitlerimiz var. Onları gerektiği gibi depolamanız kaydıyla, uzun süre dayanırlar.
Kitlerle Seyahat


Bir defasında Jane çok seyahat ediyordu, ders veriyordu ve bazı test kitlerini getirip götürüyordu, böylece bunlar havalimanlarında pek çok kez röntgen makinesinden geçirildi fakat tamamı hala sağlamdı.


Bize yeterli zaman verirseniz, size antetli not kağıdımız üzerinde kitler hakkında açıklama yaptığımız bir mektup yazabiliriz. Bu, genellikle gümrük problemlerinde yardımcı olur fakat kitleri her ülkeye götürmenize izin verileceğini garanti edemeyiz.